Přeskočit na hlavní obsah

Bourjois 1956

Ahoj! Před nedávnem jsem si pořídila svou první věc od Bourjois. Nejprve jsem vzala na vyzkoušení minilak z kolekce ke 150. výročí značky. Odstínů je několik, já jsem si vybrala tmavě červený, který se hodí na jakoukoliv příležitost (snad jen na pracovní pohovor bych ho nebrala ;-)).


Lak má maličké provedení, které je mi však sympatičtější, protože ho stihnu vypotřebovat dříve, než vyschne. Pěkně kryje už v první vrstvě, není nutné ho vrstvit. Navíc má malý drobný štěteček, takže zbytečně nepřetahujte.


Odstín je sice krásný, ideální červená, bohužel výdrž už za barvou pokulhává. Většinou už první den mám ošoupané špičky nehtů a druhý den zpravidla buď přidávám další vrstvu nebo odlakovávám. Takže v tomto bodě má ode mě láček velké mínus.


Na prsteníčku můžete vidět třpytky z posledního Senzaboxu (video tady) od značky Models Own. Jsou super, jen se špatně odlakovávají, přesně jak jsem tipovala.


Celkově jsem s lakem spíše nespokojená, protože ani krásná barva nepřekoná prakticky nulovou výdrž, bohužel. Takže hned napoprvé si mě Bourjois zrovna nezískala. Ale rozhodně podle prvního dojmu nezavrhnu celou značku.

Máte zkušenost nějakým produktem od Bourjois?

Komentáře

  1. Značku vůbec neznám, slyším o ní poprvé. Barvička se mi líbí, ale pokud nemá výdrž, tak je to vážně na škodu.. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Bohužel, ta výdrž je opravdu hrozná. Ale barva je to nádherná :-(

      Vymazat

Okomentovat

Díky za každý Váš komentář!