Přeskočit na hlavní obsah

H&M maskování

Pleťové masky z H&M jsou celkem dost oblíbené. Navíc mají pěkný a jednoduchý design. Když byl v září víkend nákupů s Marianne, přihodila jsem k nákupu kromě kalhot za skvělou cenu také dva jejich pytlíčky. Vybrala jsem si chválenou čokoládovou a zelenou bahenní.


Zelená bahenní maska mi vyhovovala. Pěkně vyčistila póry a dokonce i voněla! To se mi stalo pouze u milované Formula 10.0.6 nebo vzorcích z Lush. Takže body nahoru. Zaschla celkem rychle, takže se nemusíte bát, že si za 5 minut sáhnete na obličej a budete mít půl masky na ruce. Po zaschnutí je maska bílá a jde dobře sundat. Já používám houbičku z oriflame, která mi sundávání masek dost usnadňuje.

Čokoládová verze byla jiné kafe. Voněla sice taky pěkně, ale i přestože je v první řase hydratační, čekala jsem trochu i nějaké to vyčištění. To se moc nekonalo. Ale zase za tu vůni ta chvilku stála. Trochu mi připomínala Lush Cupcake, jak účinkem tak vůní.

A shrnutí? Myslím, že některou z jejich masek ještě vyzkouším, jen čokoládovou nechám viset na háčku. Ale lákají mě ještě jejich další ovocné, i na ty jsem četla pochvalné recenze. Třeba granátové jablko, jahodová, s  minerály z Mrtvého moře nebo malinová. Uvidíme, kterou vyzkouším příště.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Heraklion Archaeological Museum

Zdravím vás při pochmurném dubnovém pondělí.  Jelikož se pomalu blíží léto a s manželem uvažujeme, kam bychom letos mohli vyrazit na dovolenou, připomněla jsem si loňské léto fotkami z našich opožděných líbánek na Krétě. Fotky z výletu na Spinalongu a Knossos jste zde již mohli vidět. Nyní jsem si řekla, že bych vám mohla ještě ukázat několik fotek, které jsme nafotili po cestě zpět z Knossosu v Archeologickém muzeu v Heraklionu. Coby milovníka historie mé srdce jen plesalo a nadšeně fotilo všechny ty krásné pozůstatky vývoje civilizace.

Knossos

Když už jsme byli na Krétě, vydali jsme se i do palácového komplexu Knossos, snad nejznámější historické památky Kréty.  Vždycky jsem si přála se tam podívat! A teď se mi to splnilo! Procházela jsem tamtudy jen se zatajeným dechem a užívala si ten pocit ocitnout se na takovém místě tolik let po tom, co vzkvétalo a žilo zde nespočet lidí. Ta přestava, že i po tolika staletích (a nejen těch) něco z této ohromné stavby zůstalo až do současna. Milovníci historie jistě pochopí, o čem mluvím. Takže teď už vás jen nechám se kochat fotkami, které jsem tam pořídila :-)

Nicholas Winton (1909-2015)

Dnes se na internetu objevila smutná zpráva, a to o úmrtí sira Nicholase Wintona.  Pro ty z vás, kdo nevědí, o koho jde, jedná se o bývalého britského obchodníka, který těsně před 2. světovou válkou pomocí vlakových transportů směřujících do Velké Británie zachránil z předválečného Československa na 669 dětí, převážně židovského původu. Nebýt tohoto skutku, většina z nich by skončila v koncentračních táborech a zřejmě nevyhnutelně i v plynových komorách. Díky tomuto muži (a také jeho dalším spolupracovníkům, jež však nejsou tak známí jako sir Nicholas) tak tyto děti nepotkal stejný osud jako jejich rodiče.  Více si o siru Nicholasovi můžete přečíst na wikipedii  a mnoha dalších zdrojích. A proč že mě tento muž zaujal? Když jsem byla na gymnáziu, poslali nás tehdy učitelé do kina a pustili nám dokument slovenského režiséra Mateje Mináče Nicholas Winton - Síla lidskosti . Tento dokument je velmi dobře zpracovaný a záběry z jiného pořadu stanice CBS, kde se sir Nichol...