Přeskočit na hlavní obsah

Promoce

V pátek byl slavnostní den. Po letech školy jsem se i já dočkala a došla si při ceremoniálu pro diplom. Přijela mi celá rodinka a Honzík si to taky nemohl nechat ujít. Jen synovec a neteř se nudili. Což plně chápu, byla to tak trochu fraška. A navíc v jejich věku se není čemu divit. Hodinu sedět a koukat na cizí lidi v jakýchsi hábitech, jak pořád chodí dokola a přešlapují na stupínku.
Po cestě ke škole se nám na stěrači usídlil nějaký zelený hmyz. Původně jsme mysleli, že je to kobylka a ono saranče! A jaký velký macek!
Hábit jsem měla velký a vypadala v něm jako velryba (vešla bych se do něj tak 4x :-D) a čepice byla naopak mrňavá a měli mě všichni za vojandu :-D


 sleduju tě!!

pasažér při cestě na akci


Komentáře

  1. Moc gratuluji, ale příště sem prosím nedávej takové detailní fotky hmyzu, teď z toho budu mít noční můry :D.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju :-) A omlouvám se, nechtěla jsem způsobit noční běsy, snad to bude v pohodě ;-) Mě to sarančátko strašně zaujalo, drželo se skoro celou cestu :-D

      Vymazat
  2. Já taky gratuluju! Promiň, ale v tom hábitu opravdu vypadáš jako velryba :D (nic ve zlém)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju :-) Já si tak i připadala, opravdu bych se do něj vešla snad 4x :-D Prostě kdo dřív přijde, ten má užší hábit - sakra, já byla ještě na záchodě :-D Takže lepší jsem už bohužel nenašla a takhle to dopadá.. No co, aspoň vím, jak nechci nikdy vypadat :-D

      Vymazat
  3. Gratuluju!! A fakticky máš tu čepku jako vojanda :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju :-)
      Když ona už prostě lepší čepka nebyla.. buď tohle, nebo velká, která mi padala skoro na nos :-D

      Vymazat
  4. Fuuj, ať už je to saranče nebo kobylka, obě dvě zvířata nesnáším!
    A tobě moc moc gratuluji k diplomu!!! :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mně se takhle za oknem líbilo, ale doma bych ho rozhodně taky nechtěla ;-) A děkuju :-)

      Vymazat

Okomentovat

Díky za každý Váš komentář!