Ano, je to tak. Jaro se hlásí o svou nadvládu. A můžeme to vidět všude. I obchodních centrech :-)
Tady například olomoucká Olympie u zadního bočního vchodu.
A krásných pár foto z internetu. Trocha té jarní nálady :-)
pět bobečků a jak se hezky vejdou do dlaně
Jaro miluju. Jednak je teplo, a hlavně začíná motorkářská sezóna <3 Aspon je konečně na co koukat :D
OdpovědětVymazatHlavně už není zima, to beru, takže můžu vytahovat více sukně, tílka, svetry atd. :-D
OdpovědětVymazatS těma motorkama máš pravdu, vsadím se, že už ségra se švagříkem provětrávají jejich Yamahu a Harleyku :-D