Přeskočit na hlavní obsah

Jaro je tady

Ano, je to tak. Jaro se hlásí o svou nadvládu. A můžeme to vidět všude. I  obchodních centrech :-)



Tady například olomoucká Olympie u zadního bočního vchodu.

A krásných pár foto z internetu. Trocha té jarní  nálady :-)

pět bobečků a jak se hezky vejdou do dlaně

Komentáře

  1. Jaro miluju. Jednak je teplo, a hlavně začíná motorkářská sezóna <3 Aspon je konečně na co koukat :D

    OdpovědětVymazat
  2. Hlavně už není zima, to beru, takže můžu vytahovat více sukně, tílka, svetry atd. :-D
    S těma motorkama máš pravdu, vsadím se, že už ségra se švagříkem provětrávají jejich Yamahu a Harleyku :-D

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Díky za každý Váš komentář!