About meJsem bláznivá holka (27) jménem Žanet, co vyrostla na vesnici (ale krásné) při slovenských hranicích. Vystudovala jsem bakaláře na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde jsem se také potkala se svým budoucím mužem. V současné době bydlím v Brně, kde také pracuji jako zaměstnanec justice.

Už před několika lety jsem začala odhalovat taje internetu. Nejvíce v době, kdy jsem začala psát svůj první opravdový příběh. Vždy jsem jich měla rozepsaných mnoho, ale tento byl jediný, který jsem dokončila. A na svém starém blogu (stačí trochu hledat a jistě najdete) jsem se o něj podělila i se čtenáři.

V roce 2011 jsem objevila první blogy (většinou na platformě blogger) a totálně mě nadchl tento způsob komunikace! Takže jsem se časem rozhodla založit si jeden také a tak vznikla tato stránka jacketo.cz. Miluju totiž psaní, čtení je mé druhé jméno a kosmetiku bych mohla okukovat pořád. Tento blog se nijak nevyhraňuje, naleznete zde tak články o všem, co se mi líbí, co dělám a co mě zaujme. Snad se vám tu bude líbit!