4 comments
 1. Zdravím Vás, Žaneto. Přidala jsem k Vašemu komentáři na FB vysvětlení, jak to bylo s tím darem-nedarem pro neziskovky. Mrkněte se na to. Přeji pěkný den! Hedvika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě jednou děkuji, Hedviko, že jste mě opravila a upřesnila, jak to vlastně s těmi certifikáty bylo. Myslím, že něco takového je naprosto nepřípustné, obzvláště pokud se jedná o neziskové organizace! Ale chápu, že jsou jejich členové rádi za každý příspěvek. I přesto si takové jednání ale nezaslouží a doufám, že se aspoň pořadatelé chytnou za nos a ta částka, kterou ve skutečnosti neziskovky dostanou, bude adekvátní :-)

   Vymazat
  2. Tak už vím, jak to dopadlo. Nakonec neziskové organizace přeci jen něco dostanou. Od organizátorů plesu dostane každá neziskovka 7 tisíc korun (výtěžek z tomboly). Navíc neziskovky dostanou sumu, za kterou se vydražily ty kytary/kytara... To jde ale de facto z kapsy skupiny No Name. Takže prý každá neziskovka získá ještě navíc 10 tisíc korun. Suma sumárum to tedy dělá 17 tisíc pro každou z těch tří neziskových organizací. Což není tak špatné :-). Peníze sice neziskovky ještě nemají na účtech, ale předpokládám, že to všechno proběhne bez problémů. Pokud již do této diskuze nepřispěji, znamená to, že vše dopadlo dobře. Přeji všem pohodový zbytek odpoledne.

   Vymazat
  3. To je skvělá zpráva! Jsem ráda, že to dobře dopadlo. Teď už jen, aby suma v pořádku dorazila na příslušné účty a bude všechno tak, jak má být :-) Děkuji za info a přeji pěkný víkend ;-)

   Vymazat

Díky za každý Váš komentář!