7 comments
 1. Žanet, Ty používáš na tvář mýdlo? A víš, že se to nemá:-D. Taky mám z mýdla velkou radost a taky očekávám super promašťující efekt (pro mě je to dobré), ale teď jsem četla recenzi, že je to jako klasické mýdlo bez žádné extra hydratace:-(

  Tak zkusím a uvidím. Jestli nic extra, tak je to trochu předražené, že.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No právě že nepoužívám, ale jestli má tolik olivového oleje, tak by vysušovat nemuselo a mohlo by mi na obličej vyhovovat. Ale zkoušet to asi na konec nebudu, už mám jiné čistítko v zásobě.. Ale třeba to jednou risknu :-D
   A i kdyby bylo super, tak ty peníze bych za něj nedala :-)

   Vymazat
  2. To já asi taky ne. Ale třeba je to jen chyba tisku:-)
   Tak jsem zvědavá na těch téměř 90% oliváku. To už možná ani ten krém na ruce nebude třeba:-)

   Vymazat
  3. Musím sem vstoupit, není pravda že by se mýdlo nemělo používat na tvář, to platí pouze o klasických šitských mýdlech z drogerie. V pubertě jsem trpěla na maximálně mastnou pleť s akné v T zóně a dermatoložka mi poradila mýt si obličej mýdlem protex a musím říct že to fungovala lépe než vodičky a séra za tisíce.

   Vymazat
  4. O Protexu vím, jednu dobu jsem ho používala, ale na mou aknózní pleť nezabral. Ale i jiné značky mají jako součást čištění mýdla - třeba Clinique buď jako tekuté, nebo přímo ve formě klasického tuhého mýdla. Ale obyčejným mýdlem z drogérky bych i obličej už nikdy neumyla, i přes smíšenou pleť by ze mě byla sušenka :-D Ale každý dělá, co mu vyhovuje ;-)

   Vymazat
 2. Dobrý den Žanet
  čekal jsem více amatérštější video na to že bylo pokud vím první
  Ale velmi velmi jste překvapila,máte krásný moravský přízvuk,výbornou slovní zásobu(jistě na tom má podíl váš koníček kterým je četba)
  takže byla jste skvělá
  hezký den
  Prorsum

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, děkuji z milý komentář, každá pochvala potěší, obzvláště po takovém prvním pokusu :-)

   Vymazat

Díky za každý Váš komentář!