8 comments
 1. Masáže jsou jednou z věcí, které si ráda nechám ujít. Já promrznu už na tom stole. Páč pokud není v místnosti nad třicet, tak klepu kosu:-)

  Jinak jsem chtěla říct, že jsi vážně kočka!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já zase masáže můžu, je to pro mě úžasný relax, vždycky si krásně odpočinu. Navíc mám po úraze problémy s krční páteří, takže jednou za měsíc je to pro mě super vzpruha :-)
   Ale s tou zimou to mám podobně, musím mít ta 25 aspoň, jinak mrznu :-D Ale tahle masérka má na stole navíc pod prostěradlem vyhřívanou elektrickou deku, takže mi bylo krásně teploučko :-)

   A děkuju za kompliment! ;-)

   Vymazat
 2. To neee, teď jsem ti tada psala dlouhý koment a nějak jsem to nevychytala s tím odesláním - a je fuč :( Já věděla, že i když se sem přihlásím, nebudu to umět. :D Tak ještě jednou, co jsem to předtím psala.. :D Jo! Že je to úžasný jen tak z hodinové masíže přejít na dvouhodinovou! A ona si toho nevšimla nebo si to neuvědomila nebo si pak řekla, proč ne? :D
  No joo, i když je přes den teplo jaký chce, večer je už pěkná zima. Taky jsem na to doplatila, když přes den bylo hezký teplíčko a navečer jsem vyrazila s kámoškou do venkovní hospůdky u řeky a mrzla. :D A ty šaty jsou moc krásný! Ale nejsou krátký na státnice? :D Já nevím, ale pamatuju si, jak ségra vyváděla, že musí mít šaty bez výstřihu (nebo jen malinkej), aspoň kousek nad kolena a ne moc výrazný. :D Poradily jí to nějaký holky, co taky státnicovaly. Jinak měla mít krásný v královsky modré barvě. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tím, že si mě přeobjednala až na další den, tak už si nepoznačila, že to měla být jen hodinová. A asi si myslela, že když jsem to měla jako dárek od Honzíka, tak mám tu dvouhodinovou :-D Ale mně to nevadilo, bylo to super!
   S těmi státnicemi záleží jak kde, tyhle šaty jsou aspoň do půli stehen, takže taková katastrofa to nebyla a výstřih naštěstí taky nemají. A navíc jsem na nich měla ještě sako, takže to bylo celkem v pohodě :-)
   Nám tehdy nikdo nic neřekl, tak jsme šli každý, jak kdo chtěl :-D

   Vymazat
 3. Ty šaty jsou nádherné....!! :)
  http://www.mujerworld.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Tak masáž bych si rozhodně nechala líbit, to já můžu :D akorát na mě každej kašle a žádnou masáž mi nekoupí :D /kdyžtak mam narozky 5.11. :DD/
  A ty šaty jsou fakt boží, seš kočka :))
  Btw: ta barva vlasů se mi taky líbí... :) Já už se 3/4 roku snažim obarvit vlasy na červeno. Ale každá barva mi chytne černě. čokoládově hnědá = černá. Světle hnědá = černá. Tmavě blond = černá /jo, to už byl fakt wtf moment./ mahagonová = černá. Nevim proč se moje vlasy stále snaží bejt tmavý :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heh, zrovna v pondělí jdu zase :-D Budu si to pamatovat :-)
   Díky za pochvalu :-)
   No, já mám původně o trochu světlejší vlasy, ale kdysi jsem měla melír a ten jsem pak urputně přebarvovala, abych se ho zbavila, takže jsem zůstala u hodně tmavé. A teď jsem se chtěla vrátit k původní barvě, ale ani u kadeřnice se nepodařilo stáhnout ty pitomé červené odlesky, co jsem měla. Takže jestli chceš do červena, doporučuju pěnový Wellaton, ten nedostaneš dolů ani za nic a budeš červená :-D

   Vymazat

Díky za každý Váš komentář!